Často kladené dotazy eGo-W

1) Má elektronická cigareta ego-w nějaké výrazné nevýhody?

Odpověď zní možná překvapivě, ale ano má. Baterie elektronických cigaret se totiž nabíjejí 2-4 hodiny, to je dostatečně dlouhá doba na to aby začínající ekuřák sáhl znovu po krabičce cigaret. Pokud jste se skutečně rozhodli pro ecigaretu, jednoznačně doporučujeme zakoupit balení dvou elektronických cigaret ego-w s giantomizerem. Zabráníte tím výše zmíněné situaci a zajistíte si tak pohodlné a nepřetržité ekouření.

2) Elektronická cigareta ego-w tahá ztěžka?

Ač vám to některé obchody elektronických cigaret mohou zatajovat, ecigareta je spotřební zboží. To znamená, že některé díly mají určitou životnost a po čase je potřeba je vyměňovat. Příčinou toho, že se vám s elektronické cigarety ego-w tahá z těžka je giantomizér, kterému díky intenzivnímu používání vypršela životnost. Životnost giantomizéru je 3-6 týdnů, záleží skutečně na intenzitě používání. Doporučujeme giantomizér vyčistit například vlažnou vodou nebo hadříkem lehce navlhčený lihem. Pokud ani toto nezabírá, je potřeba giantomizér dokoupit.

3) Může z elektronické cigarety ego-w vytékat náplň?

Zcela výjimečně tato situace nastat může, důvodem je nesprávné používání elektronické cigarety ego-w. Nejčastější příčinou je velmi rychlé, prudké a potahování ve velmi krátkých intervalech. Při takto nesprávném použití nedokáže giantomizér správně pracovat a nestačí náplň neboli e liquid přetvořit na páru. Kapalina, která je zdraví nezávadná avšak sama o sobě nepříliš chutná pak vytéká ven. Proto se doporučuje pozvolné a delší potahování, které zajistí skvělý požitek z ekouření.

4) eGo baterie nefunguje ani po dobití, jak to?

Důvodem bude ve většině případů fakt, že je baterie elektronické cigarety uzamčena. Baterie eGo jsou totiž speciálně vyvinuty s tzv. 5 clickprotection (baterii vypnete a znovu zapnete pětinásobným stisknutím během dvou vteřin. Tato funkce má obrovské výhody, například pokud jste zvyklí nosit elektronickou cigaretu v kapse, jenoduše ji zamknete a už se vám nikdy nestane, že by se ecigareta sama od sebe spustila. Doporučujeme tedy zkontrolovat zda není ecigareta zamčena. Pokud by baterie i nadále nefungovala může být další přičinou, že baterie vypršela životnost (cca 1000 nabíjecích cyklů). Další a poslední důvod může být fakt, že je baterie poruchová, v takovém případě doporučujeme baterii reklamovat.

5) Kam se obracet s dalšími dotazy k elektronické cigaretě ego-w?

Zde je sepsáno jen několik nejčastějších dotazů. Pokud máte další dotazy, případně potřebujete poradit, vždy doporučujeme: obráťte se na profesionály, někteří nabízejí nonstop poradnu a jsou ochotni vám ihned odpovědět na všechny vaše dotazy. Elektronická cigareta ego-w s giantomizérem je společně s předchůdkyní elektronickou cigaretou eGo T nejprodávanější a nejoblíbenější ecigaretou na trhu. Rozhodně doporučujeme obrátit se na osvědčené prodejce, kteří nabízí jen to nejkvalitnější zboží. Doporučujeme se vyhnout všem aukčním a slevovým portálům a firmám, které se nezabývají přímo prodejem elektronických cigaret.

Kam dál

Úvod

Výhody

Používání

Dotazy

Ecigareta eGo-T

E liquidy – náplně

Příslušenství