Výhody elektronické cigarety eGo-W

Elektronická cigareta eGo-W je ZDRAVĚJŠÍ

Fakta:

 • Žádný kouř, žádný dehet, oxid uhličitý ani karcinogenní látky
 • Vdechujete jen páru s obsahem nikotinu, který si zvolíte.
 • Již při krátkém používání zmizí definitivně kuřácký kašel.
 • Nebudete škodit sobě, ani svému okolí.
 • Elektronická cigareta vám nezbarví zuby ani nehty do žluta.

Každá vykouřená cigareta zkracuje život přibližně o 5 minut, krabička o hodinu a půl. Většina z nás kuřáků toto číslo slyšela, stejně tak většina z nás zná výstražné nápisy na krabičkách cigaret a víme jaké látky vznikají při spalování cigarety. Přesto nedokážeme přestat nebo kouření omezit, důvodem je zejména závislost na nikotinu, na rituálu ranní cigaretky a také slabá vůle tento zlozvyk odstranit. Víme také, že díky pasivnímu kouření ročně ve světě zemřou tisíce nevinných nekuřáků.

Pokud jste ten typ člověka, kterému záleží na zdraví svém i svého okolí, pak je elektronická cigareta produkt právě pro Vás. Cílem není Vás vystrašit, ale nabídnout Vám příležitost odlišit se a splnit si svůj dávný sen. Téměř každý kuřák si dával jednou či vícekrát předsevzetí, že přestane kouřit, kolika z nás se to ale skutečně podařilo?

Věříme ve zdravé kouření bez ranního kuřáckého kašle, žlutých zubů a těžkého dýchání, tak zní slogan této elektronické cigarety.

cigareta-ego-w Již žádný ranní kuřácký kašel, nažloutlé zuby a těžké dýchání. Elektronická cigareta eGo-W produkuje pouze páru s obsahem nikotinu, který si sami regulujete. Pokud jste byli zvyklí kouřit těžké cigarety, jednoduše zvolíte náplň do elektronické cigarety, tzv. e liquid, s vyšším obsahem nikotinu. Pokud jste kouřili lehké cigarety, zvolte náplně s nižším obsahem nikotinu. Existují také náplně s 0mg nikotinu. Takové náplně jsou jen ochucené a jsou tak ideální například pro těhotné ženy, které si zachovají svůj rituál, avšak vydechují pouze páru.

Vše nasvědčuje, že tak jako v budoucnu bude moderní, zdravé a laciné řídit auto na elektriku, je již dnes moderní, zdravé a laciné kouření elektronické cigarety.

Elektronická cigareta eGo-W je LEVNĚJŠÍ

Fakta:

 • Počítali jste někdy kolik prokouříte měsíčně?
 • Náplň stojí 249 kč a vydrží měsíc
 • Měsíčně tak ekuřák ušetří minimálně 1200 Kč.
 • Investujte do svého zdraví a ušetřete si za rok na dovolenou

ego-w-photoshop Kdo z nás někdy nepoužil kouzelnou větu: „Cena je vždy až na prvním místě“? Věříme, že zdraví vaše i vašich nejbližší bude důvod číslo jedna při otázce zda si pořídit či nepořídit elektronickou cigaretu ego-W. Pokud bychom ale na chvilku pominuli zdraví, jsou pro nás celkem logicky často důležité finance. Nemá cenu si nic nalhávat, cigarety a další tabákové výrobky rozhodně v nejbližších letech zlevňovat nebudou. Předpokladem naopak je, že stejně jako se bude zvedat cena ropy, poroste i cena tabákových výrobků.

Každý z nás si jistě dokáže spočítat kolik měsíčně utratí za klasické cigarety, zkoušeli jste někdy spočítat kolik prokouříte za rok nebo dokonce za pět let? Ačkoli je toto číslo u každého kuřáka odlišné, většina z nich se shoduje, že to není zrovna málo a že by se tyto peníze dali využít i jinak.

Naštěstí jsme se dočkali. Na trh v roce 2010 dorazily elektronické cigarety řady eGo, způsobily doslova revoluci mezi kuřáky a již během několika dní si získali obrovskou popularitu mezi kuřáky.

Je potřeba říci, že elektronické cigarety na trhu existovali již dříve, nicméně jednalo se o první prototypy, které měli ještě relativně velké množství nedostatků, které kuřáky po čase odradili. Baterie nevydrželi tak dlouho, doplňování bylo složité, dýmavost slabá a chuť nevýrazná. To vše doslova zbourala řada eGo, která si již během několika měsíců získala deseti tisíce spokojených zákazníků. Toto číslo každý den roste neuvěřitelným způsobem. Jen v České Republice je výraz elektronická cigareta eGo měsíčně vyhledáván 100 000 x.

Pojďme si pro názornost uvést příklad pan Václava, kuřáka, který by se dal považovat za průměrného. Vašek přes týden vykouří deset cigaret denně, o víkend však vykouří výrazně více a proto můžeme říci, že průměrně si Vašek denně koupí jednu krabičku cigaret v hodnotě 70 kč. Kolik Václav vykouří za rok spočítáme velice rychle 70 x 365 dní = 25.550,-Kč. Za 10 let kouření je to čtvrt milionu korun. Vašek má ženu Janu, která kouří více méně stejně, rodina pak každých deset let přijde o půl milionu korun.

Pokud je Vašek ten typ člověka, kterému není jedno, za co utrácí je elektronická cigareta produkt přesně pro něj. Náklady na elektronickou cigaretu jsou totiž až o 80% nižší. Vašek s Janou si tedy pořídí elektronickou cigaretu ego-W, jednu z nejoblíbenějších a nejlépe hodnocených ecigaret na trhu. Pořizovací cena balení, které obsahuje 2 elektronické cigarety eGo-W je přibližně 1500 korun. Elektronická cigareta je spotřební zboží a tak si Vašek s Janou čas od času musí dokoupit náplně a giantomizer, který má však již dnes velice slušnou životnost. Baterie vydrží až 500 nabíjecích cyklů, což pohodlně vystačí na rok a půl používání. Měsíčně vyjde elektronické kouření na cca. 400 korun, což dělá 4800 kč za rok. V porovnání s 51 100, které Vašek s Janou prokouřili společně je toto až astronomicky rozdílné. Další dovolenou již nestráví Vašek s Janou v Chorvatsku, ale splní svůj sen a poletí s celou rodinou do Karibiku.

Zcela přestat kouřit vyžaduje skutečně velkou vůli, nicméně s tímto vynálezem a s pocitem, že jste každý den blíže svému snu to jde o moc lépe.

Elektronická cigareta eGo-W POMŮŽE při odvykání kouření

Fakta:

 • E-cigareta snižuje počet úmrtí na následky kouření o 99%.
 • E-cigareta Vám zachová rituál kouření cigaret.
 • E-cigareta umožňuje snižovat množství nikotinu.
 • 45% kuřáků do 8 týdnů přestane kouřit
 • Pro uspokojení potřeby stačí 5-7 potahů.
 • S e-cigaretou můžete kouřit zcela bez nikotinu

no-smoking Další, bezesporu klíčová výhoda elektronické cigarety eGo-W bývá často prodejci ecigaret propagována jako 100% záruka toho, že přestanete kouřit. Je potřeba si říci, že elektronická cigareta je nejlepší z doposud známých produktů, které pomáhají při procesu odvykání kouření, nicméně to neznamená, že zakoupení elektronické cigarety vám zaručí, že už si nikdy nezapálíte. Nevýhodou elektronické cigarety ať už eGo-W nebo cigarety eGo-T je, že se musí baterie ecigarety nabíjet. Spoustu ekuřáků v době kdy mají ecigaretu na nabíječce (cca 3-4 hodiny) sahá znovu po klasických cigaretách, proces odvykání je tak velmi narušen. Zejména proto se v klasickém balení ecigaret objevují 2ks, které zajistí, aby vám byla ecigareta neustále k dispozici.

Informace o tom, že je elektronická cigareta nejlepší prostředek k odvykání vychází z lékařské studie provedené v Kapském městě. Zde se 349 dobrovolných kuřáků zúčastnilo vědecko-lékařského experimentu odvykání kouření s elektronickou cigaretou. Studie trvala 8 týdnů. 45% kuřáků v tomto období zcela přestali díky elektronické cigaretě kouřit. Vedoucí výzkumu na Novém Zélandu Dr. Murray Laugeson svým výzkumem potvrdil, dnes již světoznámý fakt, ženáplně elektronické cigarety kromě nikotinu obsahují jen propylen glykol, případně vegetable glykol (zdraví nezávadné), což v tu chvíli udělalo z toho skvělého produktu něco neuvěřitelného.

Elektronická cigareta snižuje pravděpodobnost onemocnění či úmrtí následkem kouření o neuvěřitelných 99%. Dr. Matt Salmon ve své zprávě zmiňuje, že tabákový průmysl je ročně zodpovědný za 400 000 úmrtí jen USA. Dr. Salmon říká: „Představme si, že půlka lidí v Americe přejde na elektronickou cigaretu a zachráníme tak 200 000 Američanů ročně“. Neuvěřitelné. V Čechách žije přibližně 4 miliony kuřáků. Každý den umře 60 lidí na následky kouření. Osud je v našich rukou. Oproti náplastím a nikotinovým žvýkačkám dokáže elektronická cigareta zaměstnat vaše ruce a zajistit tak výhru nad psychickou závislostí. Většinou navíc stačí kolem 5ti potahů a vaše potřeba po nikotinu je na čas uspokojena.

Elektronická cigareta eGo-W, kouření kdekoliv bez omezení

Fakta:

 • S ecigaretou můžetekouřit na zastávce, v tramvaji, letadle, metru ..
 • Už žádné mrznutí venku, na dešti, potají v práci na záchodech,..
 • S ecigaretou můžete kouřit doma, před dětmi.
 • Skoncujte s omezováním.

odvykani-koureni S klasickou cigaretou se člověk stává otrokem. Zapálíte si ji prakticky kdykoliv a téměř kdekoliv, často i jen kvůli třem čtyřem potahům než dorazí autobus. Omezují nás v práci, kde je většinou kouření zakázáno. Doma nebo případně před dětmi to také nejde. Takový balkon v únoru není zrovna ideální. Když vezeme děti k babičce, vymýšlíme přestávky na čůrání prakticky jen pro našich 12 rychlých potahů z cigarety. Elektronická cigareta je pro mnohé z nás vysvobození z podobných situací. Je to jen na vás.

Elektronická cigareta eGo-W voní

Fakta:

 • Žádný zápach
 • Vůně tabákové, nápojové, ovocné
 • Konec obtěžování okolí.
 • Oblečení už nebude smrdět jako popelník

S elektronickou cigaretou neprodukujete žádný zápach. Pokud užíváte některou s příchutí, dým naopak příjemně voní. Na výběr máte z mnoha příchutí, jak tabákových tak také ovocných nebo nápojových. Není tak problém vyzkoušet náplně s příchutí borůvka, vanilka, pinacolada, cappuccino, cherry, jablko a mnohé mnohé další. Pára z ecigaret se velice rychle rozplyne i v uzavřeném prostoru, nikoho tak neobtěžuje. Vaše oblečení už nebude cítit jako popelník. Představte si tu situaci, když jedete plným autobusem a přistoupí k vám člověk, který právě dokouřil svou cigaretu. Znáte ten pocit, když na vás dýchne nebo si nechtěně čichnete k jeho oblečení? Natož takový člověk, který se vrátí ze zakouřené hospody. Takový zážitek bývá opravdu nepříjemný. I díky těmto zkušenostem se ekuřáci již ke klasickým cigaretám nevracejí, nechtějí být těmi, kdo obtěžuje okolí.

Kam dál

Úvod

Výhody

Používání

Dotazy

Ecigareta eGo-T

E liquidy – náplně

Příslušenství